SKings - Foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortalPealehtOtsiLatest imagesLogi sisseRegistreeriGallery

 

 plug.dj liituge

Go down 
2 posters
AutorTeade
Flamez
Täiesti õige omanik
Täiesti õige omanik
Flamez


Postituste arv : 123
Join date : 29/12/2012
Age : 27

plug.dj liituge Empty
PostitaminePealkiri: plug.dj liituge   plug.dj liituge I_icon_minitimeTeis Juul 09, 2013 12:29 pm

Tere, tahtsin teada anda, et plug.dj/estonian/ on muusika lehekülg kus saate ise muusikat lasta ja kuulata teiste laule rõõmsas seltskonnas.


Kui tahate saada Plug.DJ mingit Ranki siis peate täitma selle ankeedi ning teil peab olema näidatud punktide ja fännide summa.


Kood:
Nimi:
Vanus:
Kaua olete plug.dj kasutanud:
Miks soovite ranki :
Mis muusikat ise kuulate (DubStep jne) :
Miks peaksite just selle ranki saama :
Mis ranki soovite ( Ise kirjutad ranki nime ) :
Kas olete aktiivne:
Kirjeldage endast paari lausega:


700Punkti ja 25 fänni on võimalik saada Feature Dj. Ta on ametlik dj ning tal puuduvad Kickimis bannimis ja muud sellised commandid.
3000 Punkti ja 50 Fänni on võimalik saada Bounceriks. Tal on õigus  Add/Remove DJs, Force Skip,  Kick/Ban People, Delete Chat Messages.
17000 Punti ja 150 Fänni on võimalik saada Managereks. Tema õigused on Add/Remove Bouncers, Add/Remove Featured DJs, Change Room Rules, Add/Remove DJs, Force Skip,Kick/Ban People, Delete Chat Messages.


NB: Ranke valitakse eriti rangelt ning igaüks seda ranki ei saa kui tal on ka teatud punktide ja fännide arv.

plug.dj/estonian/
Tagasi üles Go down
https://skings.forum.co.ee
CactusWarrior




Postituste arv : 3
Join date : 11/07/2013

plug.dj liituge Empty
PostitaminePealkiri: Re: plug.dj liituge   plug.dj liituge I_icon_minitimeNelj Juul 11, 2013 10:06 am

Nimi: Karl-Steven

Vanus: 14

Kaua olete plug.dj kasutanud: 2 nädalat. Smile

Miks soovite ranki : Soovitusel/Kutsel.

Mis muusikat ise kuulate (DubStep jne) : DubStep, Pop, DrumStep, Tehno. On veel, kuid need on kõige põhilisemad.

Miks peaksite just selle ranki saama : Nõuded on olemas, kuid väike arv fänne on puudu. Wink

Mis ranki soovite ( Ise kirjutad ranki nime ) : Featured DJ.

Kas olete aktiivne: Muidugi. Smile

Kirjeldage ennast paari lausega : Olen abivalmis, kui seda vaja. Sõprade arust naljakas ning kohati julgusega hull. Hobiks on mul vibu laskmine ja mulle meeldivad loomad. SmileSmile
Tagasi üles Go down
Flamez
Täiesti õige omanik
Täiesti õige omanik
Flamez


Postituste arv : 123
Join date : 29/12/2012
Age : 27

plug.dj liituge Empty
PostitaminePealkiri: Re: plug.dj liituge   plug.dj liituge I_icon_minitimeNelj Juul 11, 2013 10:15 am

CactusWarrior kirjutas:
Nimi: Karl-Steven

Vanus: 14

Kaua olete plug.dj kasutanud: 2 nädalat. Smile

Miks soovite ranki : Soovitusel/Kutsel.

Mis muusikat ise kuulate (DubStep jne) : DubStep, Pop, DrumStep, Tehno. On veel, kuid need on kõige põhilisemad.

Miks peaksite just selle ranki saama : Nõuded on olemas, kuid väike arv fänne on puudu. Wink

Mis ranki soovite ( Ise kirjutad ranki nime ) : Featured DJ.

Kas olete aktiivne: Muidugi. Smile

Kirjeldage ennast paari lausega : Olen abivalmis, kui seda vaja. Sõprade arust naljakas ning kohati julgusega hull. Hobiks on mul vibu laskmine ja mulle meeldivad loomad. SmileSmile

Teie ankeet sobis ning te olete plug.dj Feature DJ. Tänan.
Tagasi üles Go down
https://skings.forum.co.ee
Sponsored content





plug.dj liituge Empty
PostitaminePealkiri: Re: plug.dj liituge   plug.dj liituge I_icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
plug.dj liituge
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» [Õpetus] Kuidas kasutada plug.dj

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
SKings - Foorum :: Off Topic/lõbu & Huumor :: Muusika-
Hüppa: