SKings - Foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortalPealehtOtsiLatest imagesLogi sisseRegistreeriGallery

 

 EpicDuel - MMORPG

Go down 
AutorTeade
CactusWarrior




Postituste arv : 3
Join date : 11/07/2013

EpicDuel - MMORPG Empty
PostitaminePealkiri: EpicDuel - MMORPG   EpicDuel - MMORPG I_icon_minitimeNelj Juul 11, 2013 10:49 am

EpicDuel on tasuta mängitav PVP MMORPG mäng, mida saad mängida neti brauseris. Loo enda tegelaskuju ning võitle teiste mängijate vastu huvitava ja tugeva strateegiaga! Wink

Kasutades Varium kristalle, mida saab tellida Eestist ainult SMSide teel, omad juurdepääsu võimsatele relvadele, kõrgelt arenenud rüüdele, ainulaadsetele stiilidele, kohandada oma kodu ja saada edumaa PvP tabelis! (Peaks mainima, et hinnad on natuke kõrged, minu kogemuste järgi, sest kõige suuremas uuenduses, mis tehti jaanuaris või nii, on võimalik osta peaaegu kõike ka tavalise raha Crediitidega. Wink)

EpicDuellis on ka võimalik teha enda klann. Sellele saate ka valida liigi, Legion või Exile.

Legion
Legionid on need, kes on lojaalsed Baelius'le ja usaldavad oma heatahtlikust valitsema maailma Delta V.

Exile
Tähendus Exile'd kirjeldab kedagi, kes on Vabadussõja pagendatud, kui Baelius'e "Efektiivne Lahendus" läks käiku. Ainult need, kes võitlesid ülestõusu, võivad seda mõistet ning märki kanda uhkusega!

Olen ise EpicDuelli mänginud 2 aastat 3-st, mil mäng avati. Kui on küsimusi või abi vaja on mu kasutaja nimi FaTaL1Ty1 või lihtsalt küsige. Smile

Kodu lehekülg - www.epicduel.artix.com
Mäng - www.epicduel.artix.com/play-now/
Tagasi üles Go down
 
EpicDuel - MMORPG
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
SKings - Foorum :: Mängude Foorum :: Interneti mängud.-
Hüppa: